Talent Scout Mevlüt Dede Management 2001 yılından günümüze Türk dizi ve sinema sektörüne 10'larca Başrol ve 100'lerce Prof. Oyuncu Kazandıran Mayadroom Ajansın 2022 yılında faaliyete geçen Menajerlik ajansıdır. Talent scout Mevlüt Dede Management isminden de anlaşılacağı üzere Yetenek Avcısı bir menajerlik ajansıdır. Alt yapısını kullandığı Mayadroom Ajans halihazırda tüm ulusal TV kanalları Trt 1, Atv, Show tv, Tv8, Star tv, Kanal D, Fox tv' de yayınlanan TV Dizileri ile Disney plus, Blu tv, Exxen, Gain, Tabii, Prime Video ve Netflix gibi dijital platformlarda yayınlanan ortalalama 50 Projelerin Binlerce yardımcı oyuncu ve Yüzlerce bölüm oyuncusunun hizmetini vermektedir.

 Talent scout Mevlüt Dede Management 2001 yılından günümüze 23 Başarı ve güven ödülü almanın yanı sıra ISO 9001 Kalite yönetim belgesine sahiptir.
Mayadroom Ajans Projelerin yardımcı oyuncu ve bölüm oyuncularını sağlar... Talent Scout Mevlüt Dede Management projelerin Başrol ve Ana Cast oyuncularını sağlar.

Mayadroom Ajansın 50 den fazla TV dizisi ve dijital platform projelerinde binlerce yardımcı oyuncu ve yüzlerce bölüm oyuncusundan keşfettiği yetenekli oyuncu adaylarını Talent scout Mevlüt Dede Management ile paylaşır ve keşfedilen yeni yüzler için profesyonel bir çalışma yürütülerek Başrol Oyunculusu veya projenin bilinen yüzleri olan Ana Castında yer almaları adına ciddi bir Menajerlik yürütülür

Bunun yanı sıra Talent Scout Mevlüt Dede Management ve Akademi Mankenlik-Fotomodellik eğitimleri verir en büyük defile ve moda organizasyonlarını yapar.. Ayrıca şuanda bir çok TV programına sağladığı gibi sunucu ve spiker keşfeder zira Türk televizyonlarına program sunucusu ve spiker anlamında 2001 yılından günümüze en yeni yüz keşfeden ajansı olarak piyasada ciddi bir paya sahiptir ve bunu özellikle TV kanalları Takdir etmekte ve program sunucusu ile spiker arandığında her zaman ilk akla gelen Ajansın kurucusu Mevlüt Dede olmuştur. Sizde Türk dizi ve sinema sektöründe başrol oyuncusu olabilecek veya Türk moda sektöründe Manken-Fotomodel veya Sunucu-Spiker olabilecek bir görüntü ve yeteneğe sahip olduğunuzu düşünüyorsanız buradaki formu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Menajerlik Başvurusu

Gönder

Anacast