Blog

Mayadroom Ajans ile Başrol Oyunculuğu Hayal Değil!

Oyunculuk kariyerine başlarken başrol oyuncusu olmak size imkansız gelebilir. Ya da tam tersi başrolde yer almadığınız sürece başarılı olduğunuzu düşünmeyebilirsiniz. Aslında tek yapmanız gereken hayallerinize, kendinize ve yeteneğinize inanmak. Çünkü bunları yapmak size eninde sonunda hak ettiklerinizi yaşama fırsatı verir. Oyunculuk kariyeri belki de en zorlu kariyerlerden birisidir. Yaşı, zamanı, cinsiyeti ve molası olmayan bu meslekte belirli bir yere gelmek için her zaman çok çalışmalı ve çok emek harcamalısınız.

Devamını Oku

Oyunculuk Seçmeleri İçin Mayadroom Ajans’a Gelin!

Oyunculuk seçmelerine katılmak ya da oyunculuk kariyeri için adım atmak istiyorsanız ilk yapmanız gereken bir oyunculuk ajansı ile çalışmaktır. Seçmeye katılmak, almanız gereken eğitimler hakkında yol gösterici fikirler almak, oyunculuk kariyeri yapmanın zorlukları ile mücadele edebilmek için sizi en iyi anlayacak insanlarla birlikte olmanız size büyük kazanç sağlar. Oyunculuk ajansı bu noktada başvurabileceğiniz en güvenilir kaynaklardan birisidir. Bir ajans ile çalıştığınız zaman yapım şirketlerinin ya da reklam ajanslarının açtığı oyunculuk seçmelerine katılma şansı bulursunuz. Daha da önemlisi size, yeteneklerinize ve yapınıza uygun oyunculuk seçmeleri ile şansınızı arttırırsınız. Bu nedenle oyunculuk kariyeri yapmak istiyorsanız size yol gösterecek bir ajansla ilerlemeyi mutlaka düşünmelisiniz.

Devamını Oku

Oyunculuk Ajansları Başvuru Sürecinde Yapmanız Gerekenler

Mayadroom Ajans ile Oyunculuk Ajansları Başvuru Süreci

23 yıllık deneyimi ile Türkiye’nin en popüler oyunculuk ajansları arasında yer alan Mayadroom Ajans, bugüne kadar yüzlerce oyuncunun kariyer yolculuğuna başladığı ve yükseldiği özel bir yerdir. Oyunculuk ajansları başvuru sürecine yön veren adımları ile dikkat çeken Mayadroom Ajans bünyesine katılmak için yapmanız gereken tek şey ajansın internet sitesinde yer alan başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurmak. Eğer başvuru formunda istenen bilgilerden daha fazlasına sahipseniz başvuru formunun bulunduğu sayfada yer alan mail adresine de kişisel başvurunuzu gönderebilirsiniz.

Devamını Oku

Güvenilir Oyunculuk Ajansı Nasıl Bulunur?

Oyuncu ajanslarının güvenilirliğini anlamak için biraz araştırma yapmak yeterli olabilir. Ancak kendini çok iyi tanıtan ve sadece yeteceğinizden faydalanmak isteyen pek çok ajansın olduğunu da aklınızdan çıkarmamalısınız. Bu nedenle oyuncu ajansı araştırması yaparken projeleri ve oyuncuları iyice araştırmanız çok önemlidir. Aksi takdirde olumsuz bir deneyim yaşayarak hayallerinizden vazgeçebilirsiniz. Oyunculuk ajansları güvenilir mi sorusunun cevabı aslında hem evet hem de hayırdır. Çünkü bu sorunun cevabı ajansa göre farklılık gösterir. Mayadroom Ajans gibi alanında isim yapmış, yıllardır bu alanda hizmet veren bir oyunculuk ajansı elbette güvenilirdir.

Devamını Oku

Sözde Ajanslara Dikkat !

Türk Dizi ve Sinema Sektörümüze Zarar Veren ve Oyunculuk Yapmak İsteyen İnsanların Hayalleri İle Oynayan ve Kayıt Parası / Fotoğraf Parası Adı Altında Ücret Alan "SÖZDE AJANSLAR" Mayadroom Ajansımızın Oyuncu ve Yardımcı Oyuncularına Sağladığı Tv Projelerimizin Afişlerinin Kullanarak Oyuncu Aradıklarını İddia Ederler.

Devamını Oku