Sözde Ajanslara DİKKAT!

MAYADROOM AJANS

Türk Dizi ve Sinema Sektörümüze Zarar Veren ve Oyunculuk Yapmak İsteyen İnsanların Hayalleri İle Oynayan ve Kayıt Parası / Fotoğraf Parası Adı Altında Ücret Alan "SÖZDE AJANSLAR" Mayadroom Ajansımızın Oyuncu ve Yardımcı Oyuncularına Sağladığı Tv Projelerimizin Afişlerinin Kullanarak Oyuncu Aradıklarını İddia Ederler.

Mayadroom Ajansın;

Oyuncu ve Yardımcı Oyuncu Hizmetini Üstlendiği 25 Tv Dizisi Bulunmaktadır.

Sosyal Medyada ve Kendi Sitelerinde Bu Projelerin Afişlerinin Koyarak Cast Hizmeti Verdiğini İddia Eden "SÖZDE AJANSLARA" İtibar Edilmemesini Tavsiye Ederiz.

Türk Dizi ve Sinema Sektörümüze Zarar Veren ve Oyunculuk Yapmak İstiyen İnsanların Hayalleri İle Oynayan ve Kayıt Parası / Fotoğraf Parası Adı Altında Ücret Alan "SÖZDE AJANSLAR" Mayadroom Ajansımızın Oyuncu ve Yardımcı Oyuncularına Sağladığı Tv Projelerimizin Afişlerinin Kullanarak Oyuncu Aradıklarını İddia Ederler.

Bu Projelerin Oyuncu ve Yardımcı Oyuncu Hizmetini MAYADROOM AJANS Sağlamaktadır.

Not: İstanbul Dışında Çekimleri Gerçekleşen; Benim Adım Melek, Güvercin, Kalk Gidelim, Savaşçı ve Hercai Dizilerinin Profesyonel Oyuncuları ve Bölüm Oyuncuların Hizmetini Vermekteyiz.

ÖNCEKİ YAZI

İçeriği paylaşabilirsiniz

SONRAKİ YAZI
MAYADROOM AJANS

MAYADROOM AJANS

MAYADROOM AJANS

Mayadroom Ajansın zengin içerikli makalelerini güncel haberlerini ve sektörün yeniliklerinin bloğumuzdan takip edebilirsiniz.


KAYIT OL

SON YAZILAR

MAYADROOM AJANS

KATEGORİLER

MAYADROOM AJANS
2001 Snce Europa Casting Agencies Winner