2001 Yılında Kurulan ve Kuruluş Aşamasından İtibaren Türkiye'nin En Büyük TV Dizileri, Reklam Filmleri ve Sinema Filmlerine Oyuncu ve Yardımcı Oyuncu Hizmeti Veren, Türk Örf, Adet, Ahlak ve Aile Yapısına Önem Gösteren Mayadroom Ajans;

Asmalı Konak, Bir İstanbul Masalı, Sihirli Annem, Haziran Gecesi, Binbir Gece, Arka Sokaklar, Yaprak Dökümü, Muhteşem Yüzyıl, Aliye ve Öyle Bir Geçer Zamanki Gibi Türk Dizi Sektörüne Damga Vurmuş Projelerin Cast Hizmetini Vererek Adını Duyurmuştur.

Halihazırda da Başta Muhteşem Yüzyıl Kösem, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Bodrum Masalı, Vatanım Sensin ve Payitaht Abdülhamid gibi Her Yıl Ortalama Türkiye'nin En İyi 30’dan Fazla Televizyon Dizisinin Oyuncu ve Yardımcı Oyuncuları Mayadroom Ajans Tarafından Sağlanmaktadır.

Bunun yanında; Babam ve Oğlum, Organize İşler, A.R.O.G., Vizontele, Fetih 1453, Düğün Dernek, Issız Adam ve Recep İvedik ile Hollywood Yapımlarından Taken 2, ARGO, 007 James Bond Skyfall, Da Vinci Şifresi ile Inferno Filmlerinin Cast Hizmetini Yine Mayadroom Ajans ve Castroom Oyuncu Menajerliği Sağlamıştır.

Ayrıca; Türk Telekom, Turkcell, Vodafone, Beko, Ülker, Yapı Kredi, Garanti Bankası, Tüm T.C. Cumhurbaşkanlığı Tanıtım Filmleri, Mc Donald's, Türk Hava Yolları Gibi Reklam Yapımlarının Oyuncu ve Yardımcı Oyuncuları da Mayadroom Ajans Tarafından Sağlanmıştır.

ONLINE BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ